اورینگ

فروشگاه اورینگ و پکینگ بخشی : تولید کننده و توزیع کننده انواع اورینگ در سایز های متفاوت با جنس وایتون ,سیلیکون, NBR با بهترین کیفیت و با کشش و مقاوت بالا مقاوم در برابر سايش و روغن هاي صنعتي معدني و گريس ها و حرارت , اورینگ در مصارف بهداشتي، پزشكي و غذايي و صنعتی مورد استفاده میباشد . اورینگ با روش هاي قالب گيري با فشار و انتقال قالب گيري تزريقي , در فروشگاه اورینگ پکینگ بخشی توليد مي شود.

اورینگ سیلیکون

اورینگ سیلیکون Silicone Rubber , پلی سیلوکسان گفته میشود. با اینکه قیمت گرانی دارند ولی مقاومت قابل توجه آنها در برابر گرما به استفاده منحصر از این لاستیک‌ها در مصارف دمای بالا منجر می‌شود. زنجیره اصلی لاستیک سیلیکون به صورت خطی با وزن مولکولی بالا می‌باشد که به طور یک در میان از سیلسیم(Si)اکسیژن (O) تشکیل شده و فاقد کربن می‌باشد. لاستیک سیلیکون نوعی الاستومر است، یعنی پلیمری انعطاف‌پذیر می‌باشد که اصلی‌ترین خصوصیت این لاستیک همان انعطاف‌پذیری خوب آن در یک محدوده دمایی بسیار وسیع می‌باشد.

اورینگ وایتون

اورینگ وایتون با رنگهای نوک مدادی که معروفیت  وایتون با این رنگ میباشد  و رنگ قهوه ای (رنگ معدنی و طبیعی ) رنگ سبز – بنفش و قرمز در بازار یافت میشود .

شناسایی وایتون : نسبت به NBRو سیلیکون سنگین تر است رنگ آن براق نیست و نوع Diflash شده آن که با کربن سنگ شور شده است مات تر میباشد . اورینگ وایتون یا نسوز در اثر کشیدن یا کارکرد در روغن – گازويیل – بنزین حالت خود را حفظ میکند .

اورینگ NBR ان بی ار

اورینگ NBR ان بی ار
خواص مکانيکي و رئومتري آميخته هاي لاستيک (آکريلونيتريل – بوتادي ان (NBR) و پلي وينيل کلريد (PVC) با روشهاي اختلاط کنترل مي شود که به طور کمي در عوامل شرايط اختلاط و پيش خور کردن هر پليمر به محفظه اختلاط، بيان مي شود. در اين پژوهش، اثر روش اختلاط روي خواص مکانيکي و رئومتري آميخته هاي (NBR/PVC) بررسي شده است.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز ما