معرفی محصول اورینگ کالرز 6375 Kalrez

اورینگ کالرز

oring kalrez

متریال perfluoroelastomer با برند کالرز ” Kalrez ” مربوط به شرکت Dupont آمریکا به عنوان انتخاب اول در بین سیل های موجود ، شناخته شده ، که به منظور آب بندی طولانی مدت و با دوام در محیط های شیمیایی بسیار شدید و خورنده به کار می رود.

امروز سیل های الاستومری به گونه ای تولید می شوند که در شرایط شیمیایی بسیار شدید و در دمای محیطی بسیار بالا به خوبی قابل استفاده باشد.
اورینگ های Dupont Kalrez 6375 مناسب برای طیف های مختلف شیمیایی ، با مقاومت بسیار بالا و همچنین مستعدِ بکارگیری در محیط های حرارتی تعریف شده ، می باشند.
اورینگ کالرز اورینگ لاستیکی می باشد که شرکت دوپونت آمریکا برای نخستین بار آن را تولید کرد  نام کالرز نام تجاری است که این شرکت انتخاب کرده است .مواد لاستیکی کالرز پرفلوروالاستومر می باشد و اسامی دیگر این مواد Perflas , FFKM , Kalrez , Chemraz , Simriz , Markez است .استحکام بالا،مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا، ویژگی شاخص این ماده می باشد. انواع اورينگ کالرز مقاوم به بيش از 1800 ماده شيميايي ، اسيدها ، امينها،… می باشند.این نوع اورینگ در سايزهاي استاندارد AS-568 , اورینگ متري  کالرز و استاندارد JIS موجود است و در صورتی که سایزی غیر از این محدوده باشد نیز قابل تامین می باشد.جایگزین های اورینگ کالرز kalrez   یا اورینگ FFKM  اورینگ های مارکز Markez   چمراز Chemraz  سیمریز simriz  می باشد.
اورینگ کالرز 6375 از ابتدا به منظور ارائه عملکردی فوق العاده ، در حوزه ی شیمیایی و حرارتی بسیار گسترده ، طراحی شده است . این محصول انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط های اسیدی شدید و آمونیاکی ، و همچنین بخار آب و اکسید اتیلن ، و دیگر محیط های نامساعد شیمیایی,می باشد .

کلمات کلیدی :

فروش اورینگ کالرزخرید اورینگ کالرزمحصولات اورینگ کالرزkalrezاورینگ کالرز 6375 Kalrezکالرز

اورینگ کالرز -اورینگ Kalrez – خرید اورینگ کالرز – محصولات اورینگ کالرز

سیال های مخلوط ، زمانی مشکل بزرگی برای پمپ ها و قطعات وابسته بود که امروزه توسط اورینگ کالرز 6375 ، این مشکل برطرف شده است .
روش تولید اورینگ های کالرز بگونه ای است که نسبت به سایر محصولات ، دوام و کیفیت بالاتری را تا درجه حرارت °C 275 سانتی گراد ، ارائه می دهد .
مقاومت در برابر حرارتِ این محصول ، در مقایسه با محصولات دیگری که در بازار موجودند ، حدود °F100 بیشتر است، این مقاومت در برابر حرارت بالا ، به افزایش مقاومت دربرابر مواد شیمیایی تا دمای °C 275 (527°F ) منجر گردیده است .
ترکیبی از پایداری شیمیایی و حرارتی این محصول برای وسایل درگیرشونده ، مزایای زیادی را فراهم می کند ، به طوری که متریال perfluoroelastomer با برند Kalrez 4079 و LF 1050 با مقاومت حرارتی و شیمیایی بالاتر را نیز، مورد استفاده قرار می دهند .
باید توجه داشت که اگر مقاومت شیمیایی مطلوب مورد نیاز باشد ، می بایست زیرساخت هایی ، به صورت جداگانه ، جهت به دست آوردن ترکیبی مطلوب و مناسب برای هر مورد ، در نظر گرفته شود .

شرایط نگهداری قطعات کالرز kalrez

  • در دمای محیط 21±5 و عاری از رطوبت
  • در محیطی دور از اشعه رادیواکتیوی و تاریک نگهداری شود.

کالرز حدود چهل سال است که به صورت تجاری توسط شرکت دوپونت تولید شده است و اگر نگهداری آن مطابق با شرایط محیطی استاندارد باشد حتی تا سی سال دیگر نیز قابل استفاده می باشد.

 

جدول میزان سختی اورینگ کالرز 6375 Kalrez

75Hardness , shore A ±5
7.21 ( 1050 )100% Modulus 2, MPa (psi)
15.16 ( 2200 )Tensile at Break , MPa (psi)
160Elongation at Break , %
30Compression Set 3 , % 70 hr at 204 °C (400°F)
275(527)Maximum Service Temperature , °C (°F)
-20(-4)Lower Service Temperature , °C (°F)

اورینگ کالرز kalrez
اورینگ کالرز kalrez یا اورینگ FFKM
کاربردهای اورینگ کالرز kalrez یا اورینگ FFKM
شرایط نگهداری قطعات کالرز kalrez
مشخصات اورینگ کالرز kalrez
طول عمر و دوام بالای اورینگ کالرز kalrez

فروش اورینگ کالرز

برای مشاوره ساخت و تامین قطعات با بهترین برندهای اروپایی در صنایع مختلف , از انواع جنس های لاستیکیسیلیکون , وایتون , NBR , تفلون ,.. ) با ما  تماس بگیرید.

تماس با ما : مشاوره رایگان اورینگ و پکینگ بخشی

09123842725

مجموعه اورینگ و پکینگ بخشی آماده مشاوره و اطلاعات فنی در زمینه فعالیت شما میباشد.