اورینگ کالرز و فروش اورینگ متری کالرز

اورینگ کالرز

اورینگ کالرز متریال perfluoroelastomer با برند کالرز مربوط به شرکت Dupont آمریکا می باشد . امروز سیل های الاستومری به گونه ای تولید می شوند که در شرایط شیمیایی بسیار شدید قرار میگیرند.

در دمای محیطی بسیار بالا به خوبی قابل استفاده می باشد . این نوع اورینگ ها مناسب برای طیف های مختلف شیمیایی است . مقاومت بسیار بالا و همچنین مستعدِ بکارگیری در محیط های حرارتی می باشند.

خصوصیات Kalrez O-RING

مواد لاستیکی کالرز پرفلوروالاستومر می باشد و اسامی دیگر این مواد Perflas , FFKM , Kalrez , Chemraz , Simriz , Markez است .

استحکام بالا،مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا، ویژگی شاخص این ماده می باشد. انواع اورينگ کالرز مقاوم به بيش از 1800 ماده شيميايي ، اسيدها ، امينها،… می باشند.

جایگزین های اورینگ kalrez , یا اورینگ FFKM , اورینگ مارکز , چمراز Chemraz , سیمریز simriz  می باشد.

اورینگ کالرز 6375 از ابتدا به منظور ارائه عملکردی فوق العاده خود در حوزه ی شیمیایی و حرارتی بسیار گسترده می باشد. این محصول انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط های اسیدی شدید و آمونیاکی ، و همچنین بخار آب و اکسید اتیلن ، و دیگر محیط های نامساعد شیمیایی,می باشد .

اورینگ متری Kalrez

استاندارد کالرز : JIS-AS568

اورینگ متری کالرز تولید سفارشی ( بر اساس درخواست مشتری)

روش تولید کالرز اورینگ متری بگونه ای است , که نسبت به سایر محصولات ، دوام و کیفیت بالاتری را تا درجه حرارت °C 275 سانتی گراد ، ارائه می دهد .

مقاومت در برابر حرارتِ این محصول ، در مقایسه با محصولات دیگری که در بازار موجودند ، حدود °F100 بیشتر است، این مقاومت در برابر حرارت بالا ، به افزایش مقاومت دربرابر مواد شیمیایی تا دمای °C 275 (527°F ) منجر گردیده است .

باید توجه داشت که اگر مقاومت شیمیایی مطلوب مورد نیاز باشد ، می بایست زیرساخت هایی ، به صورت جداگانه ، جهت به دست آوردن ترکیبی مطلوب و مناسب برای هر مورد ، در نظر گرفته شود .

شرایط نگهداری کالرز اورینگ یا اورینگ تایوانی  و اورینگ FFKM در دمای محیط 21±5 و عاری از رطوبت در محیطی دور از اشعه رادیواکتیوی و تاریک نگهداری شود .

لینک های مرتبط :

اورینگ , اورینگ GMORS

4.9/5 - (امتیاز)