اورینگ کالرز

متریال perfluoroelastomer با برند کالرز مربوط به شرکت Dupont آمریکا می باشد.

امروز سیل های الاستومری به گونه ای تولید می شوند که در شرایط شیمیایی بسیار شدید قرار میگیرند.

در دمای محیطی بسیار بالا به خوبی قابل استفاده می باشد.

این نوع اورینگ ها مناسب برای طیف های مختلف شیمیایی است.

مقاومت بسیار بالا و همچنین مستعدِ بکارگیری در محیط های حرارتی می باشند.

خصوصیات Kalrez O-RING

مواد لاستیکی کالرز پرفلوروالاستومر می باشد و اسامی دیگر این مواد Perflas , FFKM , Kalrez , Chemraz , Simriz , Markez است .

استحکام بالا،مقاومت شیمیایی و حرارتی بالا، ویژگی شاخص این ماده می باشد. انواع اورينگ کالرز مقاوم به بيش از 1800 ماده شيميايي ، اسيدها ، امينها،… می باشند.

جایگزین های کالرز اورینگ kalrez , یا اورینگ FFKM , اورینگ مارکز , چمراز Chemraz , سیمریز simriz  می باشد.

اورینگ کالرز 6375 از ابتدا به منظور ارائه عملکردی فوق العاده خود در حوزه ی شیمیایی و حرارتی بسیار گسترده می باشد. این محصول انتخاب مناسبی برای استفاده در محیط های اسیدی شدید و آمونیاکی ، و همچنین بخار آب و اکسید اتیلن ، و دیگر محیط های نامساعد شیمیایی,می باشد .

اورینگ متری کالرز

استاندارد کالرز : JIS-AS568

اورینگ متری کالرز تولید سفارشی ( بر اساس درخواست مشتری)

روش تولید کالرز اورینگ متری بگونه ای است , که نسبت به سایر محصولات ، دوام و کیفیت بالاتری را تا درجه حرارت °C 275 سانتی گراد ، ارائه می دهد .

مقاومت در برابر حرارتِ این محصول ، در مقایسه با محصولات دیگری که در بازار موجودند ، حدود °F100 بیشتر است، این مقاومت در برابر حرارت بالا ، به افزایش مقاومت دربرابر مواد شیمیایی تا دمای °C 275 (527°F ) منجر گردیده است .

باید توجه داشت که اگر مقاومت شیمیایی مطلوب مورد نیاز باشد ، می بایست زیرساخت هایی ، به صورت جداگانه ، جهت به دست آوردن ترکیبی مطلوب و مناسب برای هر مورد ، در نظر گرفته شود .

شرایط نگهداری کالرز اورینگ یا اورینگ تایوانی  و اورینگ FFKM در دمای محیط 21±5 و عاری از رطوبت در محیطی دور از اشعه رادیواکتیوی و تاریک نگهداری شود .

لینک های مرتبط :

اورینگ , اورینگ GMORS

5/5 - (امتیاز)